• 0(850) 346 06 27
  • Sanayi Mah. 60140 Nolu Cd. No:71 Şehitkamil/GAZİANTEP
  • P.tesi - Pazar 9:00 - 23:00

HALİL TEA BİR            KURULUŞUDUR.

Yavuzoğlu A.Ş en yeni teknolojik altyapı, makine ve kalıp sistemleri ile sektörün güvenini kazanmış firmadır. Yavuzoğlu A.Ş siz değerli müşterilerimize hizmet verirken her zaman en iyiyi en optimumu en doğru şekilde müşterilerin isteği doğrultusunda sunarak hizmet etmeye devam ediyor.

üretilecek ambalaj malzemeleri için gerekli olan ham maddeler, plastik filmler, kağıtlar ve kimyasal maddeler kapalı ve hijyenik depolarda saklanır. Yüksek miktarda üretimi gereken ambalajlarda ham madde problemi yaşanmaz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına hızlı bir şekilde cevap verilir. Bunun yanında özellikle gıda sektöründe çalışmanın gerektirdiği hijyen nedeniyle, kaliteyi kontrol etmenin yani sıra onu üretmek gerektiğine inanmaktayız.

Bu nedenle çok iyi işleyen bir kalite yönetim sistemine sahibiz. Çay sektörü içerisinde de yer alan şirketimiz piyasa taleplerini de dikkate alarak kaliteden odun vermeden, verimlilik esaslarına dayalı bir hizmetle ithalat yapmaktadır. Yavuzoğlu A.Ş Petrokimya Hammaddeleri Petrol Ürünleriyle de faaliyet göstermektedir.

Yavuzoğlu A.Ş olarak plastik ve faaliyet gösterdiği diğer sektörlerde tercih edilen marka haline gelmeyi hedefleyen bir şirketiz. Dünya pazarında marka olmayı kendine Vizyon edinmiştir. plastik sektöründe başlangıç yapan firmamız ilk yıllardan itibaren yapmış olduğu yeniliklerle sektörün diğer temsilcilerinden farklı olduğunu ortaya koymuştur.

Polietilen Kristal Bardak Kaşık sektöründe de modern termoformik makineleriyle ise farklı cins ve ebatlarda tek kullanımlık bardak tabak ve kap imalatını gerçekleştirmekteyiz. Uluslararası standartlara uyum sağlamak ve yüksek kalite sunmak amacıyla sadece en yeni üretim ünitelerini kullanıyoruz.

Abone Olun <span> Kampanya Duyuruları </span>

Abone Olun Kampanya Duyuruları

[mc4wp_form id="806"]

Language (Dil)»